Hoş Geldiniz | 17 Haziran 2024 Pazartesi

GÜLERÇİN KOLEJİ İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNDEN ULUSLARASI YABANCI DİL SINAVINDA ÜSTÜN BAŞARI…

26 Ağustos 2014 Salı 12:10:03 ÖS 2538 kez okundu.

Gülerçin Koleji olarak, öncelikle siz sayın velilerimize, Cambridge üniversitesi tarafından hazırlanan ve öğrencilerin İngilizce yazma, okuma, konuşma ve dinleme becerilerini ölçen YLE sınavlarına girmesini teşvik ederek, çocuğunuzun eğitiminin ve öğreniminin en önemli yapı taşlarından biri olan dil eğitimine gösterdiğiniz önem ve özveri için teşekkür ederiz.
Bu sınavlarda, öğrencilerimizin her bir bölümden 3 amblem alması, başarılı olduğunu, toplamda 10 ve üzeri amblem alması ise üstün başarılı olduğunu göstermektedir.
  Mayıs ayında uygulanan Uluslararası Cambridge sınavlarına YLE STARTERS kategorisinde katılan ve üstün başarı gösterip bir üst sınava girmeye hak kazanan  3/A sınıfı öğrencilerimizden Gizem ÖZALP’i, Yeşim KOLUAÇIK’ı ve Beril KARTAL’ı ,çalışma gayretlerinden ve gösterdikleri üstün başarıdan dolayı tebrik ediyor,  bu başarılarının hayat boyu sürmesini  temenni ediyoruz…
5. sınıflarımızdan MOVERS kategorisinde sınava katılan ve başarı belgesi almaya hak kazanan öğrencimiz Bersun TUNCA’yı tebrik ediyor, önümüzdeki yıl da bu başarısını arttırmasını diliyoruz.

 Ayrıca öğrencilerimizin bu sınava girmelerini teşvik eden ve kendilerini bu sınava hazırlayan İngilizce öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizin ailelerini de kutluyoruz.
 

 


DİĞER HABERLER
İŞLEMLER ID
Gülerçin Koleji Logo
Gülerçin Koleji Logo
Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Özel Çerkezköy Gülerçin Eğitim Kurumları

Türkiyenin En Başarılı Eğitim Veren Kurumu - Özel Çerkezköy Gülerçin Koleji


Adres: İstasyon Mah. Çisem Sok. Tepe Emlak Konutları Karşısı Özel Okul Mevkii No:1 Çerkezköy / TEKİRDAĞ