Hoş Geldiniz | 16 Haziran 2024 Pazar

ULUSLAR ARASI GENÇLİK KAMPIMIZDAN KARELER

15 Temmuz 2013 Pazartesi 14:00:32 ÖS 2137 kez okundu.

Gençlik Servisleri Merkezi ile işbirliği içinde çalışarak, gençler arasında ortak anlayış ve hoşgörünün gelişmesine katkı sağlamak amacı ile 1 Temmuz 2013-31 Temmuz 2013 ve 1 Ağustos 2013-31 Ağustos 2013 tarihlerinde

iki dönem olarak gerçekleşecek Uluslararası Gençlik Kamplarının büyük bir heyecanla başlayan ilk dönemi 13 Temmuz 2013 tarihinde yabancı misafirlerimizin de aramıza katılmasıyla renklendi.
Misafir öğrencilerimiz Fransa’dan 7, İtalya’dan 3, Danimarka’dan 2, Sırbistan’dan 2, Finlandiya’dan 1 ve Avusturya’dan 1 öğrenci olmak üzere toplam 16 öğrenciden oluşmakta.
Gençler arasında uluslararası dostluk bağlarını geliştirmeyi amaçlayan yaz kampımız gençlere dil pratiği yapma, sportif, sanatsal, kültürel çalışmalarla, fidan-bitki dikimiyle, park-bahçe düzenlemesiyle uğraşma, hobi bahçesi oluşturma, çit yapımı, çeşitli tamirat ve tadilat işleri, çevre ve doğa gezileri gibi etkinliklere katılma imkânı veriyor.
Hobi bahçesi oluşturma ile işe başlayan öğrencilerimiz ve yabancı misafirlerimiz dayanışma içerisinde çalışırken, aynı zamanda da eğlendiler. Arazi çalışmalarının ardından sportif etkinliklere katıldılar ve en sonunda survivor saatiyle keyifli anlar yaşadılar.
 

 


DİĞER HABERLER
İŞLEMLER ID
Gülerçin Koleji Logo
Gülerçin Koleji Logo
Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Özel Çerkezköy Gülerçin Eğitim Kurumları

Türkiyenin En Başarılı Eğitim Veren Kurumu - Özel Çerkezköy Gülerçin Koleji


Adres: İstasyon Mah. Çisem Sok. Tepe Emlak Konutları Karşısı Özel Okul Mevkii No:1 Çerkezköy / TEKİRDAĞ