Hoş Geldiniz | 17 Haziran 2024 Pazartesi

GÜLERÇİN KOLEJİNDE COŞKULU MEZUNİYET

22 Mayıs 2017 Pazartesi 12:41:10 ÖS 1673 kez okundu.

20 Mayıs 2017 Cumartesi akşamı Özel Gülerçin Koleji Mezunları Buluşma Günü ve yılsonu etkinliğimiz gerçekleşti. Sunuculuğunu Aybüke DUMAN ve Emirhan BİLGİÇ’in yapmış olduğu programımız saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayıp ardından Okul Müdürümüz Ömer KÜRKLÜ ve Kurucumuz S. Bülent GÜLERÇİN’İN konuşmaları ile devam etti.

Kurucumuzun konuşmasının ardından Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Gümüş konuşmasını gerçekleştirdi. Daha sonra Okul Aile Birliği Başkanımız Filiz EROĞLU’NA,  yıl boyunca yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Deniz GÜLERÇİN tarafından plaket verdi. 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı ortaokul mezunları adına Efe Anıl ÖZTÜRK duygularını paylaşarak arkadaşlarına destek oldu. Gülerçin Anadolu Lisesi mezunları adına ise Furkan DAL, duygularını paylaştı.  Ardından geçmiş yıllardan okulumuzdan mezun olan öğrencilerimiz arkadaşlarına iyi dileklerde bulundu. 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı mezunları adına  Atatürk Fen Lisesinde okuyan Ezgi Berfin CANPOLAT, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı mezunları adına Tekirdağ Ebru Nayim Fen Lisesinde okuyan Deniz Yıldız EROĞLU, 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı mezunları adına Silivri Fen Lisesinde okuyan Mehmet Can ORHAN, 2012-2013 Eğitim- Öğretim yılı mezunları adına Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesinde okuyan Çağan Aras ASLAN, konuşmalarını yaptı. 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı Gülerçin Anadolu Lisesi mezunları adına Yeditepe  Üniversitesi Çeviri Bilimi okuyan Alperen KARDEŞ, 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı Gülerçin Anadolu Lisesi mezunları adına Acıbadem Üniversitesi Radyo Terapi Bölümü okuyan Ayyüce Bilge ÇETİN konuşmasını yaptı. Mezun öğrencilerimizin konuşmaları sırasında duygu dolu anlar yaşandı.
Konuşmaların ardından manevi değerlerimizin başında gelen bayrak ve flamayı, 8 .sınıf öğrencileri, 7. sınıf öğrencilerine teslim ettiler. Okulumuz 8 .sınıf öğrencisi Aleyna KABAKLAR bayrağımızı, 7. sınıf öğrencisi Ayberk KARAGÖZ’e; 8. sınıf öğrencisi Arda PARMAKSIZ, okul flamasını 7. sınıf öğrencisi Elif Azra KUM’a devretti.
Bayrak ve flama töreninin ardından heyecan dolu dakikalar başladı. Okul Müdürümüz Ömer KÜRKLÜ ortaokul ve lise birincimizi açıkladı. 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının birincisi olan 8.sınıf öğrencilerimizden Sude AYUN ve 12.sınıf öğrencilerimizden Senanur GÖKSU  isminin yazılı olduğu dönem rozetini kütüğe çaktılar. Ardından mezun olacak öğrencilerimize öğretmenleri eşliğinde diplomaları ve plaketleri verildi. Mezuniyet pastamız coşkulu alkışlar eşliğinde kesildikten sonra müzik şöleni başladı. Müzik eşliğinde uzun süre dans eden öğrenciler doyasıya eğlendiler. Gülerçin Koleji olarak mezun olan öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar dileriz.
 

 


DİĞER HABERLER
İŞLEMLER ID
Gülerçin Koleji Logo
Gülerçin Koleji Logo
Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Özel Çerkezköy Gülerçin Eğitim Kurumları

Türkiyenin En Başarılı Eğitim Veren Kurumu - Özel Çerkezköy Gülerçin Koleji


Adres: İstasyon Mah. Çisem Sok. Tepe Emlak Konutları Karşısı Özel Okul Mevkii No:1 Çerkezköy / TEKİRDAĞ