Hoş Geldiniz | 29 Ocak 2023 Pazar

CAMBRIDGE ASSESSMENT ENGLISH SINAVLARINDA 10. YILA YAKIŞIR BÜYÜK BAŞARI

19 Haziran 2019 Çarşamba 13:05:03 ÖS 880 kez okundu.

Çerkezköy genelinde  Cambridge Assessment English sınavlarına  2. kez ev sahipliği yapan tek okul olmanın gurununu yaşamakla beraber sınava giren adayların gösterdikleri üstün başarı doğru yolda ilerlediğimizin göstergesi  oldu.
Her yıl 130’dan fazla ülkede 5 milyondan fazla aday Cambridge Assessment English sınavlarına katılmaktadır. Dünya çapında 20,000’den fazla üniversite, işveren, bakanlık ve diğer organizasyonlar adayların İngilizcede yeterliliklerinin kanıtı olarak Cambridge Assessment English sertifikalarını kabul etmektedir. Tüm sınavlar, dil yeteneğinin tanımlanmasında kullanılan uluslararası standart olan Avrupa Ortak Dil Çerçevesine (CEFR) uygundur. Bu sınavlar farklı ulus ve dillerden gelen öğrencilere adil olacak şekilde tasarlanmış  olup özel bir araştırma programıyla desteklenmektedir. Gerçek yaşama ait İngilizce becerilerini geliştiren, Uluslararası kimlik ve dünya genelinde yaygınlık kazanan, güvenilir ve adil olan,her türlü düzeye ve kullanım amacına yönelik olan bu sınavlar tüm dünyadaki iş, göçmenlik ve eğitim süreçlerinde kabul görmektedir. Gülerçin Koleji öğrencileri yıl boyunca bu sınavlara yönelik çalışmalar yürütüp emeklerinin karşılığını aldılar.
Young Learners STARTERS sınavına katılan 14 öğrenciden 14’ü
Young Learners MOVERS  sınavına katılan 17 öğrenciden 13’ü
Young Learners FLYERS  sınavına katılan 17 öğrenciden 12’si
KET sınavına katılan 11 öğrenciden 9’u
PET sınavına katılan 6 öğrenciden 5’i
Bir üst seviye sınavına katılmaya hak kazanmıştır.
Bu süreçte, başta okul kurucumuz Sayın Sait Bülent Gülerçin’e dil alanındaki çalışmalarımıza sonsuz katkıda bulunmasından dolayı, Okul Müdürü’müz Sayın Ömer KÜRKLÜ’ye sonsuz desteğinden  dolayı, yabancı dil öğretmenlerimizin göstermiş olduğu inanılmaz gayretlerinden dolayı ve sevgili öğrencilerimizin, pes etmeyip çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.
10.yılında Gülerçin Koleji başarıları sürmeye devam ediyor.


 


DİĞER HABERLER
İŞLEMLER ID
Gülerçin Koleji Logo
Gülerçin Koleji Logo
Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Özel Çerkezköy Gülerçin Eğitim Kurumları

Türkiyenin En Başarılı Eğitim Veren Kurumu - Özel Çerkezköy Gülerçin Koleji


Adres: İstasyon Mah. Cengiz Topel Cad. Tepe Emlak Konutları Karşısı Özel Okul Mevkii No:1 Çerkezköy / TEKİRDAĞ