Hoş Geldiniz | 23 Temmuz 2024 Salı

KİTAP VE EĞLENCE İÇ İÇE

14 Kasım 2016 Pazartesi 14:02:16 ÖS 1596 kez okundu.

12.11.2016 Cumartesi günü ilkokul ve anaokulu öğrencilerimiz ve velilerinin katılımıyla TÜYAP kitap fuarına ve Akvaryum ‘a; 13.11.2016 Pazar günü ortaokul - lise öğrencilerimiz ve velilerinin katılımıyla TÜYAP ve Torium alışveriş merkezine gezi düzenledik. Amacımız; çocuklarda okuma bilincini geliştirmek, farklı kitaplar hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak ve yazarları yakından tanıtmaktı. Velilerimiz ve öğrencilerimiz ilgilerine, isteklerine göre kitap stantlarındaki kitaplar hakkında bilgi aldılar. Kitap kokusu içinde iyi vakit geçiren velilerimiz ve öğrencilerimiz TÜYAP kitap fuarına gelmiş olmanın mutluluğunu yaşadılar.
12.11.2016 Cumartesi günü ilkokul ve anaokulu öğrencilerimizin kitap fuarındaki gezisinin ikinci durağı Akvaryum’du. Burada öğle yemeği yedikten sonra Akvaryum’a girdik. Akvaryum‘ da çocuklar daha önce hiç görmedikleri balık çeşitlerini gördüler ve bu anları fotoğraf ladılar. Akvaryum ve TÜYAP’ta hoş vakit geçiren velilerimiz ve öğrencilerimiz bu geziden çok keyif aldı.
13.11.2016 Pazar günü ortaokul - lise öğrencilerimiz ve velilerinin TÜYAP’tan sonraki durağı Torium alışveriş merkezi oldu. Kitaplarla geçirdiğimiz hoş vakitten sonra, diğer adresimiz olan Torium alışveriş merkezinde öğrencilerimiz öğle yemeklerini yediler ve alışveriş merkezi içinde bulunan çeşitli eğlence alanlarında vakit geçirdiler. Snowparkta kışın tadına erkenden vardılar. Lunaparkta doyasıya eğlendiler.
Gezide emeği olan herkese teşekkür ederiz.
 


DİĞER HABERLER
İŞLEMLER ID
Gülerçin Koleji Logo
Gülerçin Koleji Logo
Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Özel Çerkezköy Gülerçin Eğitim Kurumları

Türkiyenin En Başarılı Eğitim Veren Kurumu - Özel Çerkezköy Gülerçin Koleji


Adres: İstasyon Mah. Çisem Sok. Tepe Emlak Konutları Karşısı Özel Okul Mevkii No:1 Çerkezköy / TEKİRDAĞ