Hoş Geldiniz | 19 Mayıs 2024 Pazar

GÜLERÇİN ANADOLU LİSESİNDE YILIN İLK MÜNAZARASI

07 Ekim 2016 Cuma 13:05:47 ÖS 1956 kez okundu.

06 Ekim 2016 tarihinde 2016-2017 eğitim-öğretim yılının ilk münazarasını yaptık. İlk münazaramız 9/A ve 10/A sınıfları arasında oldu. Münazaramızın konusu ‘’ Teknoloji yararlı mıdır zararlı mıdır? ‘’ olmuştur. Münazaradaki çekişme görülmeye değerdi. Yapılan bu münazaraya 9-A sınıfını temsilen

Emirhan Barın, Eylül Ezgi Gül, Ümmügül Ünlü ve Semanur Akın katıldı. 10-A sınıfını temsilen ise münazaraya Kerem Danışmaz, Ömer Tuğra Ergene, Oğul Can Evge ve Ece Çolak katıldı. Münazaranın başkanlığını da 11-A sınıfı öğrencimiz Yasemin Kasnak üstlendi.
Münazarada 9-A sınıfı öğrencileri “Teknoloji yararlıdır.”, 10-A sınıfı öğrencileri “Teknoloji zararlıdır.” tezlerini savundular. Münazara sırasında öğrencilerimiz tezlerini çok iyi savundular ve kendilerini iyi bir şekilde ifade ettiler. Çekişmeli bir şekilde geçen münazaramızın kazananı jürimizin verdiği 1318 puanla 10-A sınıfı öğrencileri oldu.9-A sınıfı öğrencileri ise 1275 puan aldı. Bu güzel münazaraya katılımlarından dolayı öğrencilerimize teşekkür ederiz.
 

 


DİĞER HABERLER
İŞLEMLER ID
Gülerçin Koleji Logo
Gülerçin Koleji Logo
Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Özel Çerkezköy Gülerçin Eğitim Kurumları

Türkiyenin En Başarılı Eğitim Veren Kurumu - Özel Çerkezköy Gülerçin Koleji


Adres: İstasyon Mah. Çisem Sok. Tepe Emlak Konutları Karşısı Özel Okul Mevkii No:1 Çerkezköy / TEKİRDAĞ