Hoş Geldiniz | 23 Temmuz 2024 Salı

ŞUBAT AYININ EN TEMİZ SINIFLARINI SEÇTİK

27 Şubat 2016 Cumartesi 06:36:45 ÖÖ 1783 kez okundu.

Gülerçin Koleji olarak düzenli bir şekilde her ay, iki haftalık aralıklarla en temiz sınıfı seçiyoruz. Bu uygulamamızdaki amacımız, öğrencilere temizlik bilinci aşılamak, yaşadıkları çevreyi koruma bilincini geliştirmek ve toplu yaşanılan alanlarda birlikte yaşadığı insanları düşünerek temizlik konusunda hassas olmasını öğretmektir.
Ortaokul ve Anadolu Lisesi düzeyinde şubat ayının son iki haftasının(15-26 Şubat 2016) en temiz sınıfını, ders öğretmenlerimizin gözlemleri sonucunda vermiş oldukları oylarla seçtik şubat ayının son iki haftasının ortaokulda “En Temiz Sınıfı” 5-B sınıfı oldu. Anadolu Lisesinde ise şubat ayının son iki haftasının “En Temiz Sınıfı” 10-A sınıfı oldu.
Yapılan törenle 5-B ve 10-A sınıflarımıza “En Temiz Sınıf Bayrağı” verildi. Bayraklar sınıfları temsilen sınıf başkanlarına taktim edildi. Şubat ayının son iki haftasının en temiz sınıfı olan 5-B sınıfı öğrencilerini ve sınıf rehber öğretmeni Gamze Erdemci’yi; Anadolu Lisesinde şubat ayının son iki haftasının en temiz sınıfı olan 10-A sınıfı öğrencilerini ve sınıf rehber öğretmeni  İsmail Hıdıroğlu’nu tebrik ederiz.
 


DİĞER HABERLER
İŞLEMLER ID
Gülerçin Koleji Logo
Gülerçin Koleji Logo
Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Özel Çerkezköy Gülerçin Eğitim Kurumları

Türkiyenin En Başarılı Eğitim Veren Kurumu - Özel Çerkezköy Gülerçin Koleji


Adres: İstasyon Mah. Çisem Sok. Tepe Emlak Konutları Karşısı Özel Okul Mevkii No:1 Çerkezköy / TEKİRDAĞ