Hoş Geldiniz | 21 Haziran 2024 Cuma

OKUL AİLE BİRLİĞİNDEN YARDIM YEMEĞİ

23 Şubat 2015 Pazartesi 14:46:14 ÖS 2099 kez okundu.

Özel Çerkezköy Gülerçin Koleji Okul Aile Birliği,  Mevlana İlk ve Ortaokulu’na katkı amacıyla gece düzenledi. 20 Şubat 2015 Cuma akşamı saat 19.00’da Gabralı Otel’de düzenlenen geceye Okul Müdürü Süleyman Sezgin, Okul Aile Birliği Başkanı Filiz Eroğlu, okul öğretmenleri, veliler ve çok sayıda davetli katıldı.
Açılış konuşmasını yapan Okul Aile Birliği Başkanı Filiz Eroğlu, bu yemekten elde edilecek gelirle Mevlana İlk ve Ortaokulu’na bilişim malzemeleri alınacağını söyledi. Filiz EROĞLU, gecenin düzenlenmesine katkı sağlayan kurum ve kişilere, ayrıca yemeğe katılarak destek olan herkese teşekkür etti. Özel Çerkezköy Gülerçin Koleji Müdürü Süleyman Sezgin de “Okul Aile Birliği yönetimi sosyal durumu iyi olmayan öğrenciler için bir gece düzenlemeye karar verdi. Bütün okullardaki ihtiyaç sahiplerine yetişemeyiz ama bu tip yardımlarla bir okulu, bir öğrenciyi bile sevindirebilirsek bundan mutlu oluruz” dedi. Sezgin, okul aile birliğine ve tüm velilere katılımları ve destekleri için teşekkür etti.
Konuşmaların ardından gecenin düzenlenmesinde katkı sağlayan firmalara teşekkür belgesi verilirken, yapılan çekilişle de katılımcılara çeyizlik eşyalardan, süs eşyalarına, takıdan giyime, nevresim takımından küçük mutfak eşyalarına pek çok hediye dağıtıldı. Oscar Bilgisayar tarafından hediye edilen tablet de Mevlana İlk ve Ortaokulu’na bağışlandı. Çekilişin ardından canlı müzik eşliğinde tüm katılımcılar gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendiler. Gecenin düzenlenmesinde emeği geçen Okul Aile Birliği Yönetim Kuruluna ve katılımları ile bir okulun gelişmesine destek olan tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz….


DİĞER HABERLER
İŞLEMLER ID
Gülerçin Koleji Logo
Gülerçin Koleji Logo
Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Özel Çerkezköy Gülerçin Eğitim Kurumları

Türkiyenin En Başarılı Eğitim Veren Kurumu - Özel Çerkezköy Gülerçin Koleji


Adres: İstasyon Mah. Çisem Sok. Tepe Emlak Konutları Karşısı Özel Okul Mevkii No:1 Çerkezköy / TEKİRDAĞ