Hoş Geldiniz | 01 Mart 2024 Cuma

KARİYER GÜNLERİ

31 Ekim 2014 Cuma 14:45:39 ÖS 1746 kez okundu.

2014-2015 eğitim öğretim  yılında düzenlenen ‘Gülerçin’de Kariyer Günleri ‘ etkinliğimizin ilk konuğu Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap AKAY ile öğrencilerimiz okulumuzda buluştular.
Gülerçin koleji olarak kariyer günlerimizin amacı:

Gerçek bilgi ve önerilerle öğrencileri gelecekleri   ile ilgili  motive etmek .
Onları bekleyen iş hayatlarında, meslek  seçimlerinde,  doğru  kararlar vermelerine yardımcı olacak bilgileri    sunmak. Öğrencilerin meslekleri  her yönüyle tanımalarını sağlamak. Doğru hedefler belirleyerek, kişilik özellikleri, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda bilinçli tercihler yapmaları sağlamak hedeflerimizdendir.
Ayrıca yapılan etkinlikler sayesinde siz değerli öğrencilerimizin, kendinizi tanımanıza, iletişim becerilerinizin gelişmesine, bilgi ve yeteneklerinizin de farkına varmanıza katkı sağlayacaktır.
Gülerçin’de Kariyer Günleri adlı etkinliğimiz Çerkezköy Belediye Başkanı  Sayın Vahap AKAY’ın öz geçmişinin okunmasıyla başlamıştır.Daha sonra Çerkezköy Belediye Başkanı  Sayın Vahap AKAY kendi ağzından hayatını anlatmıştır.
Öğrencilerimiz Çerkezköy Belediye Başkanı  Sayın Vahap AKAY ile hoşça vakit geçirdi. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen kariyer günü etkinliğimizde, öğrencilerimiz başkanımıza soru sormuşlar ve Belediye Başkanımızdan aldıkları  cevaplarla aydınlanmışlardır.
Çerkezköy Belediye Başkanı  Sayın Vahap AKAY, öğrencilerimize bugünlere nasıl geldiğini, hangi aşamalardan geçtiğini ve başarısının sırlarını anlatmıştır. Okul olarak kariyer günlerindeki amacımız, öğrencilerimizin  meslek seçimleri ve doğru karar vermelerine yardım etmektir. Bu hedefimize böylece ulaşmaya çalıştık.
Gülerçin’de Kariyer Günlerinin ilk konuğu Çerkezköy Belediye Başkanı Sayın Vahap Akay’a  teşekürlerimizi sunuyoruz. Bir sonraki kariyer günlerimizde görüşmek üzere.
  


DİĞER HABERLER
İŞLEMLER ID
Gülerçin Koleji Logo
Gülerçin Koleji Logo
Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Özel Çerkezköy Gülerçin Eğitim Kurumları

Türkiyenin En Başarılı Eğitim Veren Kurumu - Özel Çerkezköy Gülerçin Koleji


Adres: İstasyon Mah. Çisem Sok. Tepe Emlak Konutları Karşısı Özel Okul Mevkii No:1 Çerkezköy / TEKİRDAĞ