Hoş Geldiniz | 21 Haziran 2024 Cuma

GÜL-CE KÜLTÜR VE EDEBİYAT DERGİMİZ 4. SAYISIYLA OKURLARI İLE BULUŞTU...

17 Mayıs 2018 Perşembe 07:24:41 ÖÖ 1038 kez okundu.

ANADOLU LİSESİ KÜLTÜR VE EDEBİYAT KULÜBÜ’NÜN ürünü olan GÜL-CE KÜLTÜR VE EDEBİYAT DERGİMİZ, Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenimiz İsmail HIDIROĞLU danışmanlığında Gülerçin Anadolu Lisesi Kültür ve Edebiyat Kulübü öğrencilerimiz tarafından 22.12.2016 Perşembe günü ilk sayısıyla okurlarıyla buluşmuştu.   Dergimiz daha sonra ikinci ve üçüncü sayısıyla okurlarının karşısına çıkmıştı.  
Her bir satırında öğrencilerimizin emeğinin olduğu bu muhteşem dergilerin son sayısı 2017-2018 eğitim-öğretim yılının son günlerinde okurlarıyla buluştu. Gülerçin Anadolu Lisesi Kültür ve Edebiyat Kulübü öğrencilerimiz edebiyata ve dergiciliğe devam dedi. 16.05.2018 Çarşamba günü GÜL-CE KÜLTÜR VE EDEBİYAT DERGİMİZİN dördüncü sayısı dağıtıldı.  Dergimizin bu sayısının da içeriği oldukça zengin... Bu sayımızda Nemrut'tan Gerze'ye, türkülerin hikâyelerinden atasözü hikâyelerine, Türk dili çalışmalarından şiirlere, denemelerden hikâyelere, kültürden hobilere kadar geniş yelpazede konularımız okurlarımızla buluşuyor... Heyecan ve gurur dolu anlar yaşayarak dergimizi okulumuzda dağıttık. İnanç, azim, çalışma ve isteğimizin karşılığını bu sayımızla almaya devam ettik.
 Dergimizde emeği geçen tüm öğrencilerimize ve derginin danışmanlığını yapan Türk Dili ve Edebiyat öğretmenimiz İsmail HIDIROĞLU’NA teşekkür ederiz. Beşinci sayımız için bizi takipte kalın.
 


DİĞER HABERLER
İŞLEMLER ID
Gülerçin Koleji Logo
Gülerçin Koleji Logo
Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Özel Çerkezköy Gülerçin Eğitim Kurumları

Türkiyenin En Başarılı Eğitim Veren Kurumu - Özel Çerkezköy Gülerçin Koleji


Adres: İstasyon Mah. Çisem Sok. Tepe Emlak Konutları Karşısı Özel Okul Mevkii No:1 Çerkezköy / TEKİRDAĞ