Hoş Geldiniz | 23 Temmuz 2024 Salı

MART AYININ İLK EN TEMİZ SINIFLARINI SEÇTİK

21 Mart 2016 Pazartesi 15:12:18 ÖS 1538 kez okundu.

Gülerçin Koleji olarak düzenli bir şekilde her ay, iki haftalık aralıklarla en temiz sınıfı seçiyoruz. Bu uygulamamızdaki amacımız, öğrencilere temizlik bilinci aşılamak, yaşadıkları çevreyi koruma bilincini geliştirmek ve toplu yaşanılan alanlarda birlikte yaşadığı insanları düşünerek temizlik konusunda hassas olmasını öğretmektir.
Ortaokul ve Anadolu Lisesi düzeyinde mart ayının ilk haftasının(01-12 Mart 2016) en temiz sınıfını, ders öğretmenlerimizin gözlemleri sonucunda vermiş oldukları oylarla seçtik Mart ayının ilk haftasının ortaokulda “En Temiz Sınıfı” 5-A sınıfı oldu. Anadolu Lisesinde ise mart ayının ilk haftasının “En Temiz Sınıfı” 12-A sınıfı oldu.
Yapılan törenle 5-A ve 12-A sınıflarımıza “En Temiz Sınıf Bayrağı” verildi. Bayraklar sınıfları temsilen sınıf başkanlarına taktim edildi. mart ayının ilk haftasının en temiz sınıfı olan 5-A sınıfı öğrencilerini ve sınıf rehber öğretmeni Gamze Erdemci’yi; Anadolu Lisesinde Mart ayının ilk haftasının en temiz sınıfı olan 12-A sınıfı öğrencilerini ve sınıf rehber öğretmeni  Mehmet TÜRKMEN’İ tebrik ederiz
 


DİĞER HABERLER
İŞLEMLER ID
Gülerçin Koleji Logo
Gülerçin Koleji Logo
Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Özel Çerkezköy Gülerçin Eğitim Kurumları

Türkiyenin En Başarılı Eğitim Veren Kurumu - Özel Çerkezköy Gülerçin Koleji


Adres: İstasyon Mah. Çisem Sok. Tepe Emlak Konutları Karşısı Özel Okul Mevkii No:1 Çerkezköy / TEKİRDAĞ